آموزش وردپرس
خانه / دیدنی های دبی / برج خلیفه دوبی

برج خلیفه دوبی

برج خلیفه دوبی

 

برج خلفه نام معروفترین برج دبی با 163 طبقه که حدود 828 متر ارتفاء دارد ، در حال حاظر یکی از بلندترین آسمان خراشهای دنیا محسوب میشود !

برج خلیفه دبی
برج خلیفه دبی

این برج که در ابتدای ساخت آن با نام ” برج الدبی ” نام گذاری شد ، در روز اختتاحیه توسط محمد بن راشد آل مکتوم تغییر نام داده و به نام ” برج خلیفه ” نام گذاری گردید .

 

این برج که دارای بیش از 1000 واحد آپاتمانی است ، دارای امکاناتی نظر استخر ، ساختمان اداری ، کاتابخانه مخصوص ساکنان آن را در خود جای داده است .

 

این برج بدست متخصصان آمریکایی و شرکت اسکیدمور ، اوینگر ، مریل و ادرین اسمیت در طراحی الهام گرفته شده از معماری اسلامی و الهام از صحرا و طبیعت هیمونکالیس ( نام شهری در آمریکا ) گرفته شده است .

 

اگر شما نیز قصد سفر به دبی را دارید و این برج زیبا نظر شما را جلب نموده است ، پیشنهاد میکنیم به قسمت تورهای دبی این سایت مراجعه کرده و بر اساس نیاز خود یکی از تورهای ارزان دبی ، تور های لحظه آخری دبی و … را انتخاب نمایید و از سرویس های ما بهره مند گردید .

 

 

برج خلیفه دبی,تور دبی,تور ارزان دبی,برج های معروف دبی,تورهای لحظه آخری دبی,تورهای دبی,قیمت تور دبی,برج الدبی، تاریخچه برج خلیفه دبی

درباره ی mohammad

همچنین ببینید

مسجد باستاکیای دبی

مسجد باستاکیای دبی

در دبی مساجد زیبایی وجود دارد که خود این مساجد، علاوه بر این که مکانی …

پاسخ دهید