آموزش وردپرس
خانه / دیدنی های دبی / مرکز خرید فستیوال واتر فرانت سنتر دبی

مرکز خرید فستیوال واتر فرانت سنتر دبی

مرکز خرید فستیوال واتر فرانت سنتر دبی

یکی از جذابیت های هر منطقه ی توریستی ای، جاذبه های آن منطقه است. مراکز خرید یکی از آن جاذبه های لذت بخش است. تور دبی به وفور این نیاز را در خود برآورده کرده و دارای مراکز خرید بسیار شیک و بزرگی است. یکی از این مراکز خرید بسیار هیجان انگیز، مرکز خرید فستیوال واتر فرانت سنتر دبی است که بازاری بزرگ و نوع کار آن خرده فروشی است.

این مرکز خرید درون خود رستوران های شیک و کافه های دنجی را جای داده است که میتوان ساعاتی لذت بخش را در آن سپری کرد. در این بازار بزگ، فروشگاه های طلا و جواهرات وجود دارد که میتواند بسیار جالب باشد. مرکز خرید فستیوال واتر فرانت سنتر دبی به روز ترین کالاها را که مد روز هستند در خود عرضه میکند که دارای کیفیت بالایی هم هستند.

این بازار بزرگ چشم اندازی ساحلی دارد و به مراکز تفریحی و ساحلی و همچنین هتل 4 فصل دبی متصل است و از نظر موقعیت جغرافیایی در منطقه ی بسیار مناسبی قرار دارد. این مرکز خرید از دو قسمت تشکیل شده است. فستیوال پاور سنتر و فستیوال واتر فرانت که به چشم انداز آبنمای دبی معطوف شده اند که در نوع خود بسیار جالب است. این مجموعه شامل صد ها رستوران و در حدود 600 فروشگاه است که در این میان چیزی حدود 25 عدد از آن ها، مهمترین آنان هستند.

اگر خواهان ثبت تور دبی هستید، میتوانید بهترین تور های دبی را در سایت نت تورز بیابید.

 

منبع: نت تورز

Save

درباره ی ابولفضل کناری

همچنین ببینید

مسجد باستاکیای دبی

مسجد باستاکیای دبی

در دبی مساجد زیبایی وجود دارد که خود این مساجد، علاوه بر این که مکانی …

پاسخ دهید