آموزش وردپرس
خانه / هتل های دبی / هتل های 5 ستاره دبی / هتلهای 5 ستاره دبی

هتلهای 5 ستاره دبی

معرفی هتلهای دبی

یکی از دغدغه های اصلی گردشگران، اسکان در هتل ها برای گذراندن اوقات فراغت و استراحت است. شهر توریستی ای مانند دبی این دغدغه را به کل برای گردشگران از بین برده است و با انواع و اقسام هتل ها، گزینه های بسیاری را در اختیار شما قرار میدهد.

لذت بخش آن جاست که شما بعد از این که بخش بالایی از وقت خود را در خارج از هتل به گشت و گذار پرداخته اید، آن گاه مکانی آرام و دنج با تمام امکانات رفاهی پذیرای اوقات فراغت شماست.

هتلهای دبی
هتلهای دبی

 

هتل هایی مشرف به سواحل زیبای فیروزه ای، تپه های شنی، ساختمان هایی با معماری سنتی و مدرن که چشم ها را خیره میکند، پذیرای شماست تا لذتی وصف ناشدنی را تجربه کنید.

اگر شما در فکر این هستید که چگونه با این هتل ها آشنا شوید، جای نگرانی نیست! سایت نت تورز این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون هیچ نگرانی ای با این هتل ها و امکانات رفاهی آن آشنا شوید.

قابل ذکر است که دبی، شامل هتل های 3، 4 و 5 ستاره است.
دبی به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری زیاد باعث جذب گردشگران و توریستها از سراسر دنیاست و همه ساله بر تعداد این افراد اضافه خواهد شد .

از آنجایی که هتل داری به شکل یک صعنت درآمده و درآمدهای کلانی را عاید هتل داران میکند ، در شهر توریستی ای مانند دبی نیز چنین اتفاقی دور از ذهن به نظر نمیرسد !

 

هتل های دبی از تنوع زیادی برخوردارند که برخی از آنها به دلیل امکانات و رعایت معیارهای امتیاردهی به هتل ها ، امتیازات خوبی دارند و به این دسته از هتل های ، هتل های 5 ستاره گفته میشود !

 

دسته ای دیگر از هتلها نیز هستند که از امکانات کمتری برخوردارند و یا به دلیل قدمی شدنشان ، از امتیاز کمتری برخوردارند که این دسته از هتل های نیز ار تعداد ستاره های کمتری برخوردارند که در زیر لیست هتل های دبی را مشاهده میکنید و ما در مطلب جداگانه در مورد تک تک آنها توضیح خواهیم داد :

 

هتل های لوکس 5 ستاره دبی عبارتند از:

الغریر بای ریحان روتانا                هتل 7 ستاره برج العرب تور                ستاره آتلانتیس تور

متروپوليتن پالاس                      شرايتون جميرا                                شرايتون كريك

حیات ریجنسی                        ریکسوس تور                                  هیلتون جمیرا

کرون پلازا                               گرند حیات                                      جمیرابیچ

جبل علی                              تاج پالاس

درباره ی mohammad

همچنین ببینید

هتل ساحلی جمیرا دبی

هتل ساحلی جمیرا دبی

آیا شما دبی را مکانی عالی برای مسافرت خود و خانواده خود میبینید؟ در جواب …

پاسخ دهید