آموزش وردپرس
خانه / هتل های دبی / هتل های 5 ستاره دبی / هتل ابن بتوته گیت دبی

هتل ابن بتوته گیت دبی

هتل ابن بتوته گیت دبی
هتل ابن بتوته گیت دبی

و باز هم یکی دیگر از هتل های زیبا و مجلل دبی و بار هم معرفی آن در شبکه تور ها که علاوه بر تور دبی، تمامی تور های جهانگردی دنیا را برایتان به ارمغان آورده است و انتخاب را به دست خودتان گذاشته است.

دوباره قصد معرفی هتلی پنج ستاره و شیک را برایتان داریم. این هتل نامش ابن بتوته گیت است. همانطور که در تصویرش پیداست، بسیار زیبا و دلچسب است.

هتل ابن بتوته گیت دبی خدمات بی نظیر در محیطی مدرن و مجلل به میهمانان خود ارائه میدهد. تمام اتاق های این هتل راحت و تمیز هستند. هتل دارای امکانات رفاهی از قبیل استخر روباز (تمام فصول)، اتاق ماساژ و ایوان مخصوص حمام آفتاب است. بعد از آن که یک گشت و گذار طولانی و پر هیجان و جذاب را در شهر دبی گذرانده اید، این هتل با امکاناتش آماده است تا آرامشی را بهتان هدیه کند و خستگی گردش را از تنتان بیرون کند.

همچنین هتل خدمات نگهداری از کودکان را ارائه میدهد. که این خود یک مزیت بسیار عالی برای زوج های جوانی است که قصد گشت و گذارهایی دو نفره همراه با خاطرات ماه عسلشان است.

اين هتل دارای سیصد و نود و شش اتاق است. فروشگاه های متعدد در نزدیک هتل هستند. يک صرافي نيز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه بسیار مجهز و یک صرافی در هتل وجود دارد.

آیا شما مایل به سفر با تور دبی به این هتل مجلل شده اید؟

درباره ی ابولفضل کناری

همچنین ببینید

هتل سان اند سند دبی

هتل سان اند سند دبی

از هتل های سه ستاره دبی میتوان به هتل سه ستاره سان اند سند دبی …

پاسخ دهید