آموزش وردپرس
خانه / هتل های دبی / هتل های 5 ستاره دبی / هتل کرون پلازا دبی

هتل کرون پلازا دبی

هتل کرون پلازا دبی

یکی از تور های لذتبخش و مهیج برای گردشگران، تور دبی است. دبی پر است از هتل های زیبا، شبکه تور ها امروز قصد معرفی هتل 5 ستاره ای دیگر را برای شما عزیزان دارد. این هتل بی شک شما را وسوسه خواهد کرد تا خود را به دبی رسانده و در آن جا اقامت کنید.

هتل پنج ستاره ی کرون پلازای دبی در کنار یکی از شهرهای مدرن دبی، شهر فستیوال دبی و نزدیک آب نمای مرکز شهر قرار گرفته است. این هتل در یکی از مدرنترین مراکز همایشات قرار گرفته است. به همین سبب بهترین مکان برای برگزاری همایش ها است.

امکانات هتل کرون پلازا دبی: هتل در مرکز نقطه اقتصادی دبی و همچنین تفریحی و تجاری شهر قرار گرفته و تنها دو کیلومتر از فرودگاه دبی فاصله دارد. استعمال دخانیات در تمام محوطه هتل ممنوع است. دارای زمین بازی گلف نیز هست. دارای استخر و بسیاری از امکانات رفاهی دیگر که همواره آماده خدمت رسانی به شما هستند.

تور دبی همیشه یکی از لذتبخش ترین و پرجمعیت ترین تور های گردشگری جهان بوده و هست. زیرا تمام افراد با هر بودجه و سلیقه ای در دبی حضور چشمگیر دارند.

از بازیگران مشهور هالیوودی گرفته تا بهترین خواننده های دنیا و همچنین فوتبالیست های شناخته شده و مهعروف دنیا در دبی حضور دارند.

شاید فکر کنید دبی شهر افراد شاخص و مرفه و ثروتمند است! بله درست فکر کرده اید. اما این به این معنی نیست که افراد متوسط و حتی کم درآمد نتوانند تعطیلات خود را در آن بگذرانند.

اگر شما بودجه کمی دارید، باز هم آغوش دبی برایتان باز است.

درباره ی ابولفضل کناری

همچنین ببینید

هتل سان اند سند دبی

هتل سان اند سند دبی

از هتل های سه ستاره دبی میتوان به هتل سه ستاره سان اند سند دبی …

پاسخ دهید